Właściciel

Paweł Romaszko

Od najmłodszych lat towarzyszył swojemu ojcu – założycielowi obiektu - w prowadzeniu firmy, co pozwoliło mu zdobyć wiedzę i doświadczenie w branży. Priorytetem dla niego jest zadowolenie Klienta, dlatego zawsze stara się, aby usługi oferowane przez Dom Weselny w Mirczu były na najwyższym poziomie.

Jest osobą, która potrafi słuchać i wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, co sprzyja nawiązywaniu długotrwałej i owocnej współpracy. Jego obowiązkiem jako szefa jest dbanie o bezbłędne i sprawne funkcjonowanie obiektu na każdym szczeblu, a także ciągłe doskonalenie umiejętności całego personelu. Swoich pracowników traktuje jak rodzinę i dba o to, aby każdy był zadowolony z pracy w jego zespole. W pracy stawia na przyjemną atmosferę i dobrą komunikację, a to przekłada się na pozytywne relacje między pracownikami i klientami. Ma ogromną cierpliwość i do każdej sytuacji podchodzi z opanowaniem i zrozumieniem. Swoim poczuciem humoru i pozytywnym nastawieniem uwielbia zarażać innych.

Dom Weselny Jaśko - Mircze

Szefowa Kuchni

Katarzyna Baj

Katarzyna Baj jest doświadczonym kucharzem. Pracuje w naszym Domu Weselnym od pierwszego wesela, które odbyło się w 2005 roku. Od 10 lat jako Szefowa Kuchni zarządza produkcją, koordynuje pracę zespołu kucharzy i personelu pomocniczego oraz współtworzy smaczne i atrakcyjne potrawy do naszego menu. Odpowiada za jakość serwowanych posiłków i wielkość ich porcji. Zawsze stara się, aby całe menu było dopasowane do wymagań i upodobań klientów. Jest osobą, dla której porządek i organizacja to podstawa. W swojej kuchni dba o każdy szczegół, a pracowitość i determinacja są widoczne w każdym aspekcie jej pracy.

Katarzyna jest wymagającą szefową, ale jednocześnie potrafi zmotywować swoich współpracowników i zawsze jest gotowa do pomocy. Dba o to, aby każdy Gość wychodził z naszego Domu Weselnego najedzony i zadowolony. Między innymi dzięki jej kuchni i umiejętnościom w przygotowywaniu potraw nasz obiekt zyskał dużą popularność i uznanie wśród klientów.

Dom Weselny Jaśko - Mircze

Manager Domu Weselnego "Jaśko"

Anita Nowacka

Anita w firmie pracuje od 15 lat, natomiast od 2017 roku pełni funkcję managera Domu Weselnego. Zorganizowała już w naszym lokalu ponad 150 wesel i niezliczone przyjęcia okolicznościowe. Jest odpowiedzialna za rezerwacje dokonywane przez naszych Klientów, organizację przyjęć i koordynację pracy całego personelu. Dba o porządek, piękny ogród i wystrój wnętrz w naszym kompleksie. W swojej pracy zawsze stawia na zadowolenie Klientów i dąży do tego, aby każde przyjęcie było niezapomnianym przeżyciem dla Gości i dla nas - czyli organizatorów.

Dzięki jej ogromnemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, Klienci mogą liczyć na racjonalne doradztwo, a także mogą być pewni, że ich przyjęcia będą zorganizowane perfekcyjnie, z dbałością o detale. Anita jest bardzo kreatywna i śledzi najnowsze trendy weselne, dzięki czemu jest w stanie proponować oryginalne i atrakcyjne rozwiązania. Jej genialny smak i wyczucie estetyki sprawiają, że cała oprawa weselna wygląda zjawiskowo i zachwyca wszystkich uczestników, a wielka miłość do kwiatów pozwala na tworzenie wyjątkowych dekoracji, które wzbudzają podziw gości.

Dom Weselny Jaśko - Mircze

Cukiernik

Katarzyna Wieleba

Katarzyna Wieleba jako cukiernik w Domu Weselnym „Jaśko” rozpieszcza nasze podniebienia od 2020 roku. To kobieta z mnóstwem pomysłów, ogromem wiedzy w swoim fachu, poczuciem smaku i estetyki, jest odpowiedzialna za nasze wszystkie wyroby cukiernicze.

Z największą starannością przygotowuje nasze słodkie stoły i nieustannie pracuje nad nowymi recepturami. Wykonuje nie tylko tradycyjne, klasyczne desery, ale również eksperymentuje z nowymi, innowacyjnymi smakami i formami. Zawsze stara się zadowolić gusta naszych Klientów, a tworzone przez nią wyroby cieszą się dużym uznaniem i popularnością wśród Gości. Jej praca wymaga dużego skupienia i precyzji, ale Katarzyna radzi sobie z nią doskonale. Jest gotowa do przyjęcia nowych wyzwań i stara się wnieść do swojej pracy coś wyjątkowego i oryginalnego - a jednocześnie dba o jakość wyrobów, używając tylko najwyższej jakości składników.

Dom Weselny Jaśko - Mircze

Kierownik Sali

Aneta Szkołut

Najbardziej rozpoznawalna twarz naszego Domu Weselnego. Aneta jest kierownikiem sali, wyróżniającym się ogromnym doświadczeniem, ponieważ pracuje w firmie od 2007 roku i zawsze towarzyszy naszym Parom Młodym i pozostałym Klientom podczas ich ważnych uroczystości.

Odpowiada za koordynację pracy kelnerów podczas wesel i innych przyjęć okolicznościowych, a także wygląd oraz prawidłowy i estetyczny rozstaw całej zastawy stołowej oraz wszystkich bufetów tematycznych. Aneta pomaga naszym klientom w ustalaniu planu stołów i innych kwestii związanych z organizacją sali przed przyjęciem. Dzięki jej zaangażowaniu obiekt jest gotowy jeszcze przed przybyciem Gości. Podczas wesel pozostaje w stałym kontakcie z zespołem muzycznym, kucharzami i innymi usługodawcami, ponieważ stoi na straży poprawnego przebiegu scenariusza uroczystości. Jest bardzo doświadczoną i kompetentną osobą, która doskonale radzi sobie w roli szefowej sali weselnej. Dzięki jej profesjonalizmowi przyjęcia przebiegają bez najmniejszych zakłóceń i pozostają niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich Gości.

Dom Weselny Jaśko - Mircze

Marketing

Aleksandra Romaszko

Aleksandra jest osobą odpowiedzialną za dział marketingu w naszym Domu Weselnym. Zajmuje się prowadzeniem mediów społecznościowych, czyli regularnym publikowaniem treści, takich jak promocje, oferty specjalne, zdjęcia i filmy z wesel lub innych przyjęć. Sumiennie reaguje na komentarze, pytania i wiadomości od naszych klientów na różnych platformach społecznościowych. Monitoruje opinie oraz komentarze, aby na bieżąco dowiadywać się, co klienci myślą o usługach przez nas świadczonych.

Aleksandra dba o to, aby treści publikowane na tych platformach były atrakcyjne, interesujące i wartościowe dla klientów. Do jej obowiązków należy również graficzne opracowywanie ofert, opieka nad stroną internetową, a także e-mail marketing. Jest bardzo kreatywna i zawsze szuka nowych sposobów, aby zainteresować Klientów naszą działalnością w sieci. Dzięki pomysłowości i zaangażowaniu, Aleksandra przyczynia się do zwiększenia widoczności i rozpoznawalności Domu Weselnego w sieci.

Dom Weselny Jaśko - Mircze

Zarezerwuj termin na wesele
lub imprezę okolicznościową

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę i doradzimy przy wyborze menu oraz atrakcji

Skontaktuj się z nami