Imprezy okolicznościowe

Oferujemy miejsce na każdą imprezę okolicznościową – tę małą na kilkanaście osób i większą do 150 uczestników. Za każdym razem gwarantujemy niezapomniane chwile i najwyższą jakość obsługi. W obiekcie istnieje możliwość organizacji wesel, urodzin, jubileuszy, chrzcin, komunii, styp, a także wydarzeń biznesowych: spotkań firmowych, targów czy wystawnych bankietów. Dokładamy wszelkich starań, by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Pokoje noclegowe

Kiedy goście odczują zmęczenie zabawą, mogą udać się na spoczynek. Oferujemy komfortowo wyposażone, eleganckie pokoje dla uczestników zabawy, a także dla osób z zewnątrz, które zechcą zatrzymać się na nocleg. W okolicach jest wiele atrakcji do zwiedzania, dlatego zapraszamy do nas na wypoczynek. Zapewniamy spokój, przyjemną atmosferę i doskonałą kuchnię w naszej restauracji. Oddajemy również do dyspozycji bar z ciepłymi i zimnymi napojami, a także alkoholami.

Catering

Żadna impreza okolicznościowa nie może obejść się bez dobrego jedzenia, suto zastawionych stołów, przystawek i napoi. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy różnorodne menu, z którego jest w czym wybierać. Oferujemy pełnowymiarowy catering dla imprez odbywających się w obiekcie, a także poza nim. Dania przygotowywane są w ścisłym porozumieniu z organizatorem imprezy, a nasi kucharze robią co mogą, by stanąć na wysokości zadania i zaskoczyć uczestników zabawy.

Pizza od Jaśka

Stawiamy czoła kolejnym wyzwaniom. Rozpieszczanie Waszych podniebień jest naszą pasją, a zarazem najlepszą motywacją. Dzięki sugestiom naszych Klientów poszerzyliśmy ofertę kulinarną. Zachęcamy do zapoznania się z ulotką. Zapraszamy do składania zamówień telefonicznie.